Подрібнювач своїми руками

Подрібнювач для приготування кормів своїми руками

Подрібнювач трави, сіна, соломи для приготування кормів потрібен усім, хто займається розведенням птиці, кролів, свиней або має домашню худобу чи працює в саду. Виручити може саморобний подрібнювач, саме такий зробив один із відвідувачів форуму www.fermer.ru, детальний опис конструкції подрібнювача та процес його виготовлення викладено нижче. Все можна зробити своїми руками з підручних матеріалів.

Основа конструкції - вал довжиною 30 см (пруток 12 мм) з різьбою близько 5 см на одному кінці. Ніж (краще з полотна стрічкової пилорами) з двостороннім заточуванням має отвір посередині і кріпиться на валу між 4 гайками. Другий кінець затиснутий в дриль (з бічним рукояткою). Власне це і вся конструкція!

Листя, траву, коренеплоди (невеликі) кидаються у відро. Краще сидіти і тримати відро ногами, можна придумати тримач. Дриль включається, і ніж ріже стебла. Головне - пристосуватися, хвилин за десять розумієш, як краще, і далі все як по маслу.

Може здатися, що ніж буде битися об стінки відра, але це не так - ніж не б’ється і подрібнює траву, коренеплоди, свіжоскошене сіно так, як потрібно.
На дрилі ставляться максимально 2800 об / хв, для саморобного подрібнювача продуктивність дуже хороша!!!
Ось фото такого подрібнювача, зробленого своїми руками буквально за сорок хвилин роботи.

Подрібнювач_трави_1

Подрібнювач_трави_2

Ось так заточено ніж.

Подрібнювач_ніж_1

В принципі, для зменшення вібрації можна поставити два ножі хрест на хрест через гайку, але даному випадку вібрації взагалі немає, валик ідеально рівний, ніж збалансований (підвішується на нитку за отвір і де переважується, та сторона сточується). У цій конструкції подрібнювача для приготування кормів ніж трохи довгуватий, його можна вкоротити для полегшення маніпуляцій і більшої свободи дій. Якщо поставити другий ніж - процес різання буде проходити швидше. Хоча і так з половиною бачка, показаного на фото, за лічені секунди справляється, а це майже відро готової продукції.

Українська

Додати новий коментар

Користувацький пошук